Acvit Tüy Dökücü Krem ® Resmi Satış Sitesi 59 TL Ürün Görseli

Yüzdeki Tüyleri Giderme Kremleri Nasıl Kullanılır?

Yüzdeki Tüyleri Giderme Kremleri Nasıl Kullanılır?

İstenmeyen ve çirkin yüz tüyleri utanç verici olabilir. Yüzünüzdeki cilt çok hassas olabileceğinden, yüzünüzün parlatıcı olarak dağılması zor ve acı vericidir. Bir kıllanma önleyici krem ​​olarak da bilinen tüy giderme kremi, saçları üst dudağa, favorilere veya çeneden beş dakika veya daha kısa sürede kaldıran ağrısız bir seçenek olarak kullanılabilir. Bu kokulu – ve potansiyel olarak tahriş edici kremler – saç dökülmesine yardım eden ve uygulamanın ardından silinmesine izin veren kimyasallar içerir.

1. Adım

Kullanmadan önce talimatları dikkatle okuyun. Bir çok yüz kıl giderme kremleri benzer şekilde uygulanırken, her ürünün istisnaları olabilir. Kremin nasıl kullanılacağını tam olarak anladığınızdan emin olun ve uygulamanın bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek muhtemel yan etkilerin farkında olun.

2. Adım

Kremayı, yüzünüzde olmayan ufak bir deride test edin. Kremayı 1 inç karede kolunuza veya bacağınıza uygulayın. Kremayı ovmayın, bunun yerine cildin üzerinde dinlenmesine izin verin. Üç dört dakika bekletin, sonra saçın çıkıp çıkmadığını görmek için küçük bir kısmı çıkarın. Değilse birkaç dakika daha bekleyin. Bununla birlikte, NairCare.com’a göre uygulama süresinin 10 dakikasını aşmamaya özen gösterin.

3. Adım

Test yamasını durulayın ve alanla ilgili ek etkileri görmek için 10 ila 15 dakika bekleyin. Yama kırmızı, tahriş olmuş veya kızarıklık reaksiyonu görürse, ürünün kullanımını durdurun. Bununla birlikte, eğer cilt olumsuz etkilere sahip değilse, kullanıma devam edebilirsiniz.

4. Adım

Uygulamadan önce sıcak bir duş alın veya yüzünüze sıcak bir havlu uygulayın. Bu, kıl foliküllerini yumuşatmaya yardımcı olur ve böylece çıkarılmasını kolaylaştırır.

5. Adım

Kıl kaldırma kremasını parmaklarınıza sıkıştırın ve daha sonra yüzünüze düz bir tabaka halinde uygulayın. İstenmeyen saçlarınızın bulunduğu alanı tamamen örtün. Krem tabakası da saçınızın etkili bir şekilde çıkarılmasını sağlayacak kadar kalın olmalıdır.

6. Adım

Ambalaj üzerinde önerilen süreyi bekleyin. On dakika genellikle maksimum sınırdır. Skintypesolutions.com’a göre, ürün çok uzun süre bırakıldığında kimyasal yanıklara neden olabileceğinden, kremayı gerekenden uzun süre bırakmayın.

7. Adım

Ürünü çıkarmak için sıcak, nemli bir bez kullanın. Krem bazen bezini renklendirebileceğinden eski bir havlu kullanabilirsiniz.

8. Adım

Bölgeyi başka bir havlu ile kurutun ve kullanımları arasında dökülmeleri önlemek için saç çıkartma kremalı şişenizin veya kavanozun tamamen kapalı olduğundan emin olun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )