Acvit Tüy Dökücü Krem ® Resmi Satış Sitesi 59 TL Ürün Görseli

Pürüzsüz bacaklar için ne yapmalı ?

20131128104256592Pürüzsüz bacaklar için ne yapmalı ?

Pürüzsüz ve muhteşem görünen bacaklara sahip olmak bayanların her zaman en büyük hayalleri arasın da yer almaktadır. Bacaklarınıza yaptığınız bakım bu alan da gerçekten çok büyük bir öneme sahiptir. Bu durum da bacaklarınızın genetik yapısı da gerçekten çok büyük bir öneme sahiptir.  Peki bacaklarımızı ne yaparsak pürüzsüz bir hale sokabiliriz.

  1. Bacaklarınızın her banyodan sonra nemlendirilmesi son derece büyük bir önem taşır. Bacaklarınızın nemlendirilmesi daha yumuşak olmasını sağlayacak ve bacaklara pürüzsüz bir görünüm kazandıracaktır.
  2. Duş sırasın da bacaklara peeling uygulamak ölü derinin atılmasına ve daha pürüzsüz bir bacağa sahip olmanıza yardımcı olacaktır.
  3. Bacağınız da oluşan tüyler için tüy dökücü kremler den yardım alarak tüylerinizin yok olmasına yardımcı olabilirsiniz. Bacakta meydana gelen tüyler bacakların kötü görünmesine neden olmaktadır.
  4. Bacakta bulunan ufak tüylerin alınmasın da ağda bir işe yaramaz bu neden ile yapmanız gereken bu ürün yerine tüy dökücü krem kullanmak olmalıdır.
  5. Her hangi bir epilasyon işlemin den sonra bacaklarınıza soğuk su tutmanız gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )