Acvit Tüy Dökücü Krem ® Resmi Satış Sitesi 59 TL Ürün Görseli

Kıllar ve Tüylerden Kurtulma Yolları

Kıllar ve Tüylerden Kurtulma Yolları

Günümüzde istenmeyen tüyler bir çok kadının canını sıkabiliyor. Bu nedenle istenmeyen tüylere karşı bir savaş açılmış durumda… Hem kadınlar hem de erkekler bazı bölgelerinde ister istemez kıl olmasına karşı olabiliyor. Örneğin kadınların bacaklarında tüy olması ciddi anlamda çirkin görüntülere yol açabilir. Bu durum erkeklerde tabii ki geçerli olmayabilir çünkü her erkek istenmeyen tüylerini belli bölgelerde görür.

Kıllar ve Tüylerden Kurtulma Yolları

Kıllar ve Tüylerden Kurtulma Yolları

Erkeklerde istenmeyen tüyler genellikle göğüs bölgesindedir, erkekler bu bölgenin genelde temiz olmasını ister. Ancak biliyorsunuz ki herkesin farklı zevki var bazı kadınlar kıllı, tüylü erkek sever iken bazıları ise bebek gibi, cildi pürüzsüz erkeklerde hoşlanmaktadır. Bu nedenle herkes farklı bölgelerinde istenmeyen tüylerden bahsetmektedir.

Ancak erkeklerin büyük bir bölümü kadınlarda kıl, tüy görmek istemez çünkü kadınlarda ciddi anlamda çirkin bir görüntü oluşturmaktadır. Bu nedenle istenmeyen tüylere karşı acvit tüy dökücü gibi ürünler üretilmiştir. Bunların en başında tüy dökücü kremler gelir. Spreyler vs. daha bir çok yöntem ve ürün bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )