Acvit Tüy Dökücü Krem ® Resmi Satış Sitesi 59 TL Ürün Görseli

İstenmeyen Vücut Tüylerini Tıraş Etmenin Mükemmel Yolu

Eğer bunu okuyorsan, vücudun saçlarını düşünürsün. Ve şansınız vücudunuzun saçları gibi bir dereceye kadar. Keşke o kadar çok şey olmasaydı. Ya da göğüs saçlarınızın sakalınıza bağlanmadığı. Ya da uyluk saçlarınızın o kadar fırtınalı ki, mayo giymeyi şüpheli hale getirdi. Onu yağlayacak türden biri değilsin, fakat bir şeyler yıkmak istiyorsun. Ve sorun başlıyor. Ne kadar kısa sürecektin?

Tıpkı başınızı sallamanız gibi: bir kere başlayınca geri dönülmez. Ve “göğüs kılı” çoğu insanın beğendiği bir şey olsa da, “göğüs kütüğü” değildir. Öylesine değerli bahçenizden otuz bir otuzlu çocuğu çalıştırmadan önce, bunu nasıl yapacağımızı planlayalım.

İdeal Uzunluğunu Bul

Önce ilk önce, kadınların vücut tüyleri gibi olduğunu bulduk. Kilit “kontrol altında tutmak” tır.

O zaman paketini açalım. “Kontrol halinde”, göğsünüzün yaka üzerinde filizlenmediği anlamına gelir. Ancak aynı zamanda, gömleğinizi çıkardığınızda, göğüs kılığının miktarı ile akla ilk geldiğiniz gibi görünmesi gerektiği anlamına gelir. “Koparılmış tavuk” etkisi önlemek.

Göğsünüzle başlayın, bir kıskaç kullanın ve doğru korumayı seçin.

Berber konuşurken, keski koruyucuları sayılarla gösterilir: 1, 2, 3 … vb. Her biri santimetrk sekizde bir karşılık gelir. Yani 1, 1/8, 2 2/8 (1/4 olarak da bilinir) … alırsınız. Başparmak kuralı, 4 (1/2 inç) ‘ten daha düşük bir şeyle başlamayın. Her zaman daha kısa sürebilirsin. Daha fazla gidemezsin.

Sonunda, yumuşak hisseden ve doğal görünen saçları isteyeceksiniz-öyle ki sivri uçlu fırtınalar değil.

Marj Testi

Tekrar etmeyelim: Zil sesini göğsünüzün ortasına doğru basmaya başlamayın. Pecs’leriniz arasında iniş şeridini gördüğünüz anda pişman olabilirsiniz.

Bunun yerine, kenar boşluğunda başlayın; örneğin, saçınızın yine de solmasını isteyebileceğiniz köprücük kemiğinizin çevresinde.

Bir başka iyi sandığın ipucu: Göğüs bölgeleri ne kadar çok koparırsa, kaybetmeyi göze alabileceğiniz saç miktarı artar. Gevşek göğsünüz varsa, makaslama daha az değil, daha belirgin hale getirecektir.

Vücut Bölümüne Göre Ayarlama

Vücudunuzun saçlarının tamamı aynı uzunlukta veya aynı dokuda değil. İdeal göğüs ayarı yaptıktan sonra, aynı bıçak örtücüsü ile tüm vücudunuzu rahatsız etmemelisiniz.

Koltuk altındaki saçlarınız göğüs tüylerinden daha uzun olmalıdır. Göbek tüyleriniz daha kısa olmalıdır. Her alan için bir zil sesi koruyucusu yukarı veya aşağı inerek orantılı tutun.

Ve eğer rekabetçi bir yüzücü veya Yeti olmadığınız sürece, kollarınızı veya bacaklarınızı düzeltmeye zahmet etmeyin. Mayonuzdan çıkan ve ilerlemeye başlayan belirgin kasık kürklerine dikkat edin.

Bir Fazla Geçiş Al

Bir bölgeye karar verdikten ve sağ kesme koruyucusunu seçtikten sonra, farklı yönlerde birden fazla geçiş yapın. Yukarı. Aşağı. Yan yana. Evinizde kullanabileceğiniz en iyi makaslar bile genelde berber kalitesinde değildir ve işleri özlüyor olabilirler.

Bu, özellikle çok farklı açılar ve yüzeylerin bulunduğu kasık bölgesinde önemlidir. En görünür alanlarda çok fazla zaman harcamak istemiyorsunuz ve daha sonra yazınız, eziyetinizde, uzun saç kıvrımlarının başıboş bir yamasını keşfetmek zorunda kalıyor.

Kaşını yatıştır

Ne kadar kısa sürece kaşınırsanız, birkaç gün kaşınmak zorunda kalabilirsiniz. (Bir gömlek giydiğinizde kaşıntılı bir göğüs daha da kötüdür, bu yüzden sahile yine de gidecekseniz harika olur.)

Beğendiğiniz bir nemlendirici tıraş tırazınız varsa, biraz bakım uyguladığınız bölgelere uygulayın. Örneğin, Kiehl’in bu ürünü, mentol yağlarını cildi yatıştırmak için kullanıyor.

Son söz: güneş kremi. Özellikle şimdiye kadar Steve Carrell seviyesinde tül çıkardıysanız etiniz ilk kez güneşle karşı karşıya gelecektir. Çekilen bir tavuktan daha da kötü ne? Yoğuşmuş bir tavuk. Yakma sakın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )