Acvit Tüy Dökücü Krem ® Resmi Satış Sitesi 59 TL Ürün Görseli

Genital bölge tüy dökücü

Bikini bölgesi, genital bölge ya da özel bölge diye tabir edilen bölgeler ve kuyruk sokumu bölgesindeki kıllar ya da tüy dökücü krem ile tüyler nasıl temizlenir? Bu tür bölgeler hassas ve önemlidir. Temizliğin önemi sağlık açısından da ciddi bir konumdadır. Estetik açıdan da önemli olan kıl temizliği düzenli olarak yapılması gerekir. Hassas olması ve temizlik işleminin zor yapılması büyük bir problemdir.

Hem erkekler hem de kadınlar için istenmeyen tüyler tüm zamanların en büyük sorunlarındandır. Sık sık temizlenmeyen bu bölgeler hastalık oluşumuna ve kötü kokulara sebep olabilir. Bu tür bölgelerde jilet kullanımı hem tehlikeli hem de risklidir. Tıraş esnasında zorlukların yanı sıra herhangi bir kesik durumunda kanama meydana gelebilir. Jiletlerin hastalık taşıma ihtimali ile kolayca hastalıklar bulaşabilir. Banyo tipi tıraş bıçakları ise yeterli derecede fayda etmediği için kullanılmaz. Tıraş sonrasında ortaya çıkan kaşıntı ve batmalar ise büyük sorun oluşturur.

Lazer epilasyon yöntemi genital bölgeler için büyük kolaylık olsa da fiyatları ve herkesin kabul edebileceği bir yöntem olmadığı için tercih edilmemektedir.

Tüy dökücü kremlerin birçoğu genital bölgelerde kullanılmaz. Bu tür bölgelerde kullanılan acvit tüy dökücüler ise tüyleri yakarak eritir ve tıraş etkisi yaratır.

Doğal yöntemler genital bölge temizliğinde en iyi çözüm yöntemlerindendir. Tüy azaltıcı etkisi olan karınca yumurtası gibi doğal formüllerden faydalanabilirsiniz. http://www.acvittuydokucu.web.tr/ sitesinden hızlı sipariş oluşturabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )