Acvit Tüy Dökücü Krem ® Resmi Satış Sitesi 59 TL Ürün Görseli

Epilatörler – Artıları, Eksileri ve Maliyetleri

Şimdiye kadar internette onlarla ilgili bir şeyler okudukları veya bir arkadaşından bahsedilen şeyleri dinledikleri epilatörleri duymamış kadınların varlığını keşfetmek merak ediciydi.

Bir Epilatör Nasıl Çalışır?

Bir epilatör tam olarak nedir ? Temel şeylerle başlayalım. Bir epilatör, kılları küçük metalik / seramik cımbızların döndürülmesiyle kökten uzaklaştıran bir cihazdır.Yani saç kökten alınır. Balmumu ile epilasyon arasındaki paralellikten yola çıkılacak bir sonuç var:

Sonuçlar, en az iki haftadır bu şekilde kalacak pürüzsüz, yumuşak bir cilttir.

Kulağa hoş geliyor ve bu yüzden böyle bir cihazı kullanmaya karar verdim ve o zamandan beri benim tek ve sadece epilasyon yöntemim oldu. Tek istisna bana göre kaşlar, ben kendim cımbız ve iki ayda bir kez güzel şekillendirilmiş olması için bir güzellik salonuna gidiyorum.

Başka bir istisna da vardı: Benim üst dudağım – Ben o küçük saç çizgisi için soğuk yüz mum şeritleri kullanıyordum.

Ben zaten benim ev cilası oldu Epilatör kullanmaya başlayınca, üst dudak – gerçekten uygun fiyatlı ve kolay oldu. Ama artık değil. Günümüzde, Braun Silk Epil 9561’imi yüz tüylerini de kaldırmak için kullanıyorum .

Harika çalışıyor!

Ayrıca, ek maliyetler veya yapılacak herhangi bir satın alım işlemi yoktur.

Bir şey bilmek ister misin? Epilatörler mükemmeldir!

Benim açımdan,

Tıraş ile karşılaştırıldığında, sonuçların oldukça uzun ömürlü olması en büyük avantajıdır.

İşte anlaşma:

Eğer güzellik salonunun cilalanmasının bütçeniz için çok pahalı olduğunu ve evde bal mumu yapamayacağınızı (maalesef bulamadıysanız) buluyorsanız, ancak mumlama kadar süren bir şey istersiniz. o zaman bir epilatör deneyebilirsiniz.

Bir gezintiye çıkın ve gelecekte yapacağınız şey olup olmadığını görün. Epilasyon mükemmel bir yöntem değildir. Epilatörler, hayatta çoğu şey gibi, sakıncalı olarak gelirler. En büyük dezavantaj batık tüylerdir.

Çoğunlukla bacaklarda görülürler. İçten içe kıllar bu minik cihazlar için bir sonuç değildir, mumlama ve tıraş görünüşlerine neden olabilir. İç tüyleri korumak temelde bir kelimeye indirgendi: eksfoliasyon.

Bu, cildinizde tüysüz kıllardan arındırılabilmesi için yapılabilecek en önemli şeydir. Ben batık tüy önleme üzerinde tam bir belge makale yazdım burada , sen balmumu / / epilasyonu tıraş olsun, hazırlanacak amacıyla okumak için çekinmeyin.

Ayrıca:

Bir başka büyük dezavantaj da birçok kadının korktuğu şey: acı. Ağrı, kadınların epilatörleri kullandıklarından vazgeçmesini sağlayan bir şeydir. Traş ideal bir çözümdür, çünkü ağrı dahil değildir, bu harika.

Bu iyiye gider:

Zamanla, ağrıya alışırsınız ve birkaç epilasyon seansından sonra küçük bir tutam gibi bir şey hissedeceksiniz. Uzun yıllar sonra tek sefer sıkmadan bir oturum sürdürebilirsiniz. Benim tavsiyem yalnızca şu olurdu:

Tıraş makinesinden epilatörlere geçmek isterseniz, ağrıya alışmak için ağda bırakma oturumu veya belki iki kez düşünebilirsiniz. Yüksek bir ağrı eşiğine sahip olmayan kadınlar için harika bir tavsiye! Ayrıca son dezavantajların üstesinden gelmek için de iyi bir tavsiye var: İlk epilasyon seansları kıllar tamamen alınana kadar biraz zaman alıyor .

Oturumlar bir süre sonra çok daha kısa sürer.

Tembelleşmeyin ve saçların iki haftadan daha fazla büyümesine izin verin, o zaman 40 dakika içinde bacaklarınızı epilasyon yapabilirsiniz.

İyi haber, bu sakıncaların hiçbirinin kalıcı olmaması, çünkü her biri için bir çözüm var ve sabır harika bir çözüm.

Ayrıca bir son konudan bahsetmek zorundayım, ancak yalnızca yüz tüylerini çıkarmak için epilatörlerini kullanmak isteyen kadınlara hitap ediyor .

Bazı kadınlar epilasyondan sonra kırılmalar veya kızarıklık çekerler ancak bu oldukça büyük rahatsızlık için bol miktarda çözüm bulunur. Burada her şeyi okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )