Acvit Tüy Dökücü Krem ® Resmi Satış Sitesi 59 TL Ürün Görseli

Bacak bakımı nasıl yapılır ?

Bacak bakımı nasıl yapılırBacak bakımı nasıl yapılır ?

Güzel ve dikkat çeken bacaklara sahip olmak her bayanım hayallerin de yatmaktadır. Özellikle de yaz ayların da mini etekler şortlar yerlerin den çıkar ve yaz ayların da bayanlar bu tarz giyinmektedirler. Yaz ayların da bacaklarınız da epilasyondan dolayı kızarıklık, ağda dan dolayı kararma lekelerinin olmasını hiç bir bayan istemez.

İlk olarak bacaklarınızın sıkı olmasını istiyorsanız yürüyüş ve egzersiz yapmanız gerekmektedir. Yürümek hem bacaklarınızı sıkılaştıracak hem de diğer bölgelerinizin toparlanmasına yardımcı olacaktır. Günde en az 30 dakika tempolu bir şekil de yürümek gerekir.

Selülitler bacaklar da ki kan dolaşımı bozukluğun dan dolayı meydan gelmektedir. Bacaklarınız da ki selülitleri engellemek için selülit giderici güvenilir olan kremler den yardım alabilirsiniz.

Eğer bacaklarınızı ağda ile alıyorsanız, bundan sonra mutlaka bacaklarınıza buz torbası uygulaması yapmanız gerekmektedir. Kızarıklıkları buz uygulaması ortadan kaldıracaktır.

Bacaklarınıza mutlaka günlük olarak nemlendirici krem uygulaması yapmanız gerekmektedir. Bu saye de bacaklarınız daha pürüzsüz bir görüntü kazanacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )